Baner: Baner na podstronach

Logo: WORD Częstochowa Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie

Zapis na egzamin przez internet

01-02-2016
Szanowni Klienci !
Od  dnia 1 lutego 2016r. nowe możliwości zapisu na egzamin
oraz dokonywania opłat za egzaminy.
 
Uprzejmie informujemy, że Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie we współpracy z Polską Wytwórnią Papierów Wartościowych oraz portalem www.info-car.pl, wprowadził od dnia 1 lutego 2016r. nowe rozwiązania w zakresie ustalania terminu egzaminu oraz  dokonywania opłat za egzaminy.
 
Zapis przez internet
Od dnia 1 lutego 2016r.  udostępniamy dla Państwa nowy sposób ustalania kolejnego terminu egzaminu*. Korzystając z portalu www.info-car.pl zyskują Państwo możliwość dokonania rezerwacji dogodnego terminu egzaminu, a także dokonania płatności za rezerwowany egzamin. Potwierdzenie zapisu na wybrany termin egzaminu otrzymają Państwo również drogą elektroniczną.
 
Jak to działa ?
Usługa obsługiwana jest przez PWPW S.A. za pośrednictwem strony www.info-car.pl. Wystarczy założyć na niej dedykowane konto oraz wybrać Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Częstochowie jako miejsce, w którym chcemy przystąpić do egzaminu. W tym momencie z listy dostępnych terminów można już zarezerwować taki, który najlepiej odpowiada naszym oczekiwaniom. Za tak dokonaną rezerwacje możemy zapłacić kartą płatniczą lub przelewem internetowym realizowanym przez eCard. Usługa Przelewu Internetowego obsługuje kilkanaście najpopularniejszych polskich banków.
I to już wszystko... Teraz wystarczy oczekiwać na potwierdzenie przez pracownika Biura Obsługi Klienta WORD w Częstochowie dokonania zapisu na wybrany przez siebie egzamin lub ewentualnego komunikatu o konieczności uzupełnienia brakujących informacji.
Gdyby z jakichkolwiek przyczyn wybrany i potwierdzony termin egzaminu przestał być dla Państwa tym dogodnym, nie później niż na dwa dni przed wyznaczonym terminem można dokonać rezygnacji z ustalonego terminu egzaminu.
 
UWAGA!
Osoby, które chcą przystąpić w jednym dniu do egzaminu pełnego tj. teoretyczno-praktycznego, powinny z dostępnych rezerwacji wybrać termin  i zapisać się wyłącznie na egzamin teoretyczno-praktyczny tzn. należy wybrać i zarezerwować termin egzaminu teoretycznego i praktycznego na ten sam dzień i godzinę.
Zarezerwowanie terminu tylko egzaminu teoretycznego lub tylko praktycznego w grupie egzaminacyjnej egzaminu teoretyczno-praktycznego, może skutkować odrzuceniem rezerwacji przez WORD.
 
UWAGA!
Operator usługi, PWPW S.A. pobiera 2 PLN prowizji za każdą płatność elektroniczną realizowaną za pośrednictwem strony www.info-car.pl
*  Z przyczyn formalno-prawnych nakładających na ośrodek egzaminowania
obowiązek weryfikacji pobieranych danych (zawartych w tzw. Profilu Kandydata na Kierowcę) z dokumentem tożsamości danej osoby, zapis na pierwszy egzamin w WORD w Częstochowie możliwy jest wyłącznie w Biurze Obsługi Klienta naszego Ośrodka.
Szczegółowe informacje o sposobie korzystania z funkcjonalności zapisu przez Internet znajdą państwo tutaj. Instrukcję dokonywania rezerwacji można pobrać tutaj (plik PDF).

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Kategorie praw jazdy